Svatby

Špindlerův Mlýn je úžasné místo pro romantické obřady i svatby okořeněné adrenalinem.

Obklopeni vrcholkami hor za svitu zářivého slunce či v romantickém interiéru s luxusním zázemím a prvotřídním servisem? Jak chcete prožít svůj výjimečný den?

Romantické zásnuby

Nevíte, jak požádat svou drahou o ruku? Ozvěte se nám! Společně ji připravíme úžasné překvapení.

Vydejte se se svou láskou na hory, vyberte jeden z Felicity Hotels a čekejte na správný okamžik. Dejte si pozor, ať vás neodhalí! My budeme mlčet i kdyby nás mučili.

Překrásnou kytici diskrétně dopravíme ve smluvený čas na pokoj nebo přichystáme k předání při romantické večeři se svíčkami a hudebním doprovodem. Svou nastávající můžete ohromit nádhernou výzdobou pokoje s VIP Treatment i překvapením na pokoji, romantickou výzdobou při degustačním menu, privátním vstupem do spa & relax centra s lahvinkou prosecca či projížďkou kočárem.

Máte ještě nějaký nápad? Napište nám na svatby@felicity.cz nebo hotel.snezka@felicity.cz a vše domluvíme. Už nemůžeme ani dospat, jak se těšíme na vaše zásnuby.

Od klasické až po diamantovou svatbu

Pod vrcholky Krkonoš uprostřed panenské přírody dostane váš novomanželský slib punc harmonického souznění a nezdolné pevnosti.

Hotel Sněžka uprostřed Špindlerova Mlýna je pro svatby jako stvořený. Jeho magické místo nabízí úchvatné pohledy na lyžařské svahy. Luxusní zázemí zajistí dokonalý komfort pro novomanžele i svatebčany.

Každé roční období vdechuje okolní krajině osobitý vzhled. V Krkonoších je proto krásně i mimo sezónu. Nevěříte? Až budete vybírat termín obřadu, mrkněte se do naší svatební fotogalerie. Jistě vás inspiruje.

Náš tým profesionálů je vždy připraven splnit i nejtajnější novomanželská přání. Díky 20letým zkušenostem s pořádáním svateb dokážeme rozlousknout kdejaký oříšek a zorganizovat kouzelnou svatbu, na kterou nikdy nezapomenete. Stačí říct jen “ANO”.

Gastronomie

Lásku ucítíte v každém soustu

Hýčkejte své chuťové pohárky vytříbeným menu připraveným jen z kvalitních surovin. Uvaříme pro vás tradiční svatební oběd, přichystáme gurmánský švédský stůl s grilovanými specialitami i sladké dortíky. Milujete českou klasiku? Není problém! Chcete svým hostům dopřát zážitek v podobě degustace? Stačí říct! Postaráme se, aby vám během svatebního dne nic nechybělo. Jaké je vaše přání?
Dolanova foto

Máte spoustu otázek?

Ozvěte se nám a domluvíme průběh Vašeho dne „D“

+420 770 146 265 / svatby@felicity.cz