Ladovská zima

Těšíte se na bělavou krajinu? Rozesmějí vás poletující sněhové vločky a mystické obrazce vyčarovené v zamrzlých vodách? Milujete dovádění v hromadách sněhu a zimní sporty? Přijeďte do Špindlerova Mlýna za dobrodružstvím. V zimě je tu vždycky sněhu dost!

Lyžování

Snowboard, lyže, běžky, z kopce nechodíme pěšky

Ski areál Špindlerův Mlýn nabízí k výběru 5 krásných horských středisek, kde najdete modré, červené i nejnáročnější černé sjezdovky a nádherně upravené běžkařské trasy. Svatý Petr je nejvýznamnějším centrem domácího i mezinárodního sportovního dění a nabízí celé spektrum sjezdovek až po nejstrmější Stoh. Medvědín se pyšní nejvýše položeným vrcholem z celého ski areálu. Horní Mísečky jsou vhodným střediskem pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi, Hromovka na vás vykoukne hned na začátku areálu a lyžařský vlek Labská upoutá nádhernou zimní krajinou. Pro freestylisty jsou připravené 3 snowparky. Skibusy, půjčovny, lyžařské školy i stylové občerstvení přímo na svahu, vše tu máme. Tak hurá na svah.

Skialpy

I když v Čechách nejsou Alpy, vyražte na skialpy

8 skialpinistických tras vás v okolí Pece pod Sněžkou, Špindlerova Mlýna a Rokytnice nad Jizerou zavede na špičaté vrcholky hor i do tajemných horských zákoutí skrytých před lidským světem. Vydejte se na dobrodružnou výpravu po krásách Krkonoš. Až vás cesta zavede mimo vytyčené trasy, to bude teprve adrenalin! Pokud nemáte vlastní skialpové lyže, můžete si veškeré vybavení jednoduše obstarat v půjčovně. Jsou téměř na každém rohu.

Zimní atrakce

Ať to svištííí!

Myslíte si, že sáňkování je jen pro děti? Chyba! Na 3kilometrové sáňkařské dráze s převýšením 400 metrů sviští i dospělí. Na startu si koupíte vstupenku, my vám půjčíme sáňky a už to jedeee! Zpátky se necháte přivést skibusem nebo zážitek z jízdy doplníte o  příjemnou krátkou procházku. Nezapomeňte, že se na trať můžete vydat i v noci. Už jste někdy jeli ve sněhovém korytu na nafukovací pneumatice? Ne? Pak vyražte do Bedřichova nebo Svatého Petra s dětmi na snowtubing. Milujete křupající sníh pod nohama a všudypřítomný klid? Vydejte se pěšky na výlet krajinou, rázem se ocitnete v pohádce.