Hostel Rico

Dostupné ubytování ve Vrchlabí pro jednotlivce i větší skupiny
Příjemné a čisté ubytování v klidné části města nabízí hostel Rico. Díky celkové kapacitě 135 lůžek a ekonomické dostupnosti se jedná o ideální zázemí pro početnější skupiny lidí, kteří přijedou na čas do Krkonoš.
Kód slevového/dárkového poukazu
Free wi-fi
kapacita-svg
Velká kapacita
Parkování zdarma
jidelna-svg
Jídelna
nakupy-svg
Nákupy

Info o hostelu

Ubytování pro lyžařské výcviky i teambuildingové akce

Plánujete vyrazit do nejvyšších českých hor s početnější skupinou lidí? Hledáte ubytování ve městě a v dobré dostupnosti od lyžařských areálů i ostatních horských aktivit? Budete ve Vrchlabí nějaký čas pracovat a nevíte, kde složit hlavu? Navštivte hostel RICO. Nabízíme ubytování v pokojích a apartmánech pro jednotlivce, rodiny, firmy i školy.

Nově zrekonstruovaná nekuřácká budova s výtahem je umístěna nedaleko centra v klidné části Vrchlabí. Po celý rok se sem pohodlně dostanete autem, autobusem a vlakem. Nádraží jsou od hostelu vzdálena pouhých 200 metrů. Parkování pro hosty je zajištěno přímo v areálu.

Vzhledem k cenové dostupnosti ubytování se stal hostel Rico vyhledávaným zařízením i pro dlouhodobé pronájmy. Neváhejte nás kontaktovat. Jistě najdeme společnou řeč.

Vrchlabí

Poznejte krásu malebného horského městečka

Vyražte na průzkum. V těsné blízkosti od hostelu Rico najdete Penny Market, Lidl, cyklostezku a síť restaurací. Příjemnou procházkou se za chvíli dostanete až do centra města. Tam už se v celé své kráse blýská renesanční vrchlabský zámek obklopený parkem a rybníkem. Nenechte si ujít tuto nádhernou dominantu města. Zajděte do výborných restaurací s krkonošskými specialitami i zahraniční kuchyní, ochutnejte pivní speciály, nakupte suvenýry pro své nejbližší, protančete celou noc v klubu nebo na diskotéce. Užijte si každý den na horách.

Pokoje

Pokoj nebo apartmán?

Preferujete naprosté soukromí? Rádi si vaříte? Pak si zaručeně vyberte ubytování v apartmánu. Ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu nabízíme 2 a vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, televizí a internetem.

Nevadí vám sdílet sociální zařízení, kuchyňku a společenskou místnost s televizí s ostatními hosty ubytovanými na patře? Zvolte jeden ze 3 typů pokojů. Economy pokoje jsou vybavené klasickým nábytkem, mají 2 a více lůžek a jsou vhodné pro firmy, školy v přírodě i dlouhodobé ubytování. Obdobný pokoj jen se standardním nábytkem nabízí třída standard.

2lůžkové pokoje s moderním nábytkem a vlastní televizí oblíbené i turisty nabízí třída comfort. Který pokoj bude to pravé ořechové?

Speciální nabídky

Přijeďte si s námi užít vánoční svátky do hotelu Sněžka **** v horském středisku Špindlerův Mlýn a nasajte jedinečnou zimní atmosféru v kouzelném čase Vánoc.
Předchozí
Další