Restaurace

Okořeňte si pobyt na horách tradiční gastronomií
Máte chuť na krkonošskou specialitu? Potrpíte si na kvalitní jídlo? Hledáte příjemnou restauraci pro rodinnou oslavu, firemní akci nebo na rychlý oběd v centru Špindlerova Mlýna? Zastavte se v jedné z vyhlášených restaurací Felicity Hotels. Vaříme jen z čerstvých surovin.

Restaurace V Uličce

Stylová restaurace s krkonošskými specialitami

Hýčkáte své chuťové pohárky? Chcete ochutnat místní kuchyni? Přijeďte se pořádně nadlábnout do vyhlášené restaurace V Uličce. Najdete nás v přízemí hotelu Grand.

Každý den vaříme výhradně z čerstvých surovin. Snídani připravujeme formou teplého a studeného bufetu, na oběd dokonale vyladíme polední menu. Večeři si můžete objednat z našeho menu.

Domácí pohoda a vůně dřeva na vás dýchne z každého koutku restaurace. Osobitý vzhled dotváří stylové doplňky umocněné nádhernými starými fotografiemi Špindlerova Mlýna. Restaurace v Uličce se stala vyhledávaným místem pro pořádání rodinných oslav, firemních setkání, akcí, srazů i svateb. V letních měsících máme pro hosty připravené venkovní posezení na terase. Kdy k nám přijede ochutnat naše speciality?

Nekuřácká restaurace
44 míst k sezení
22 míst na terase
Free wifi
Krkonošské speciality
restaurace-v-ulicce

Rezervace - Restaurace v Uličce

Restaurace Sněžka

Vynikající česká a zahraniční kuchyně uprostřed špičatých vrcholků

Láká vás velký výběr jídel? Očekáváte dechberoucí výhled na panorama Krkonoš? Restaurace Sněžka vás uchvátí! V útulném prostředí s rodinnou tradicí ochutnáte láskyplně připravované pokrmy z lokálních i zahraničních surovin včetně nejlepších vín.

Hostům ubytovaným v hotelu Sněžka připravujeme snídaně formou studeného a teplého bufetu, večeři formou výběru z menu nebo také formou bufetu. Vyberte si z pečlivě vytvořeného a stylizovaného menu tradiční horské jídlo nebo specialitu s nádechem mezinárodního vkusu. 

Díky krásnému prostředí, perfektním službám a výbornému jídlu je restaurace Sněžka skvělým místem pro rodinné sešlosti, firemní schůzky i svatební hostiny. Jsme tu, abychom proměnili vaši návštěvu v magický okamžik, který stojí za zapamatování. Přijeďte se přesvědčit. Stojí to za to!

Slovo šéfkuchaře

„Kto chce uspieť, nemusí byť za každú cenu iný, ale rozhodne by mal byť samým sebou. Šéfkuchár musí nájsť odvahu naservírovať jedlá ktoré sú neobvyklé, ale pri tom výnimočné. A preto nájdete v našom menu  jedlá ktoré sú zaujímavé nie len názvom, ale hlavne harmóniou chutí. V našom menu nájdete kombinácie jedál a zaujímavých postupov, ktoré sa rovnajú modernej gastronómii. Preto verím že si u nás vie vybrať aj ten najväčší gurmán, ale aj verní klasik.“

Pavol Oľha – Šéfkuchař

Nekuřácká restaurace
90 míst k sezení
40 míst na terase
Free wifi
Krkonošské speciality
Hotel Sněžka 3

Rezervace - Restaurace Sněžka