Grand Apartments

Krásné zázemí pro dovolenou nebo firemní akci
V centru atraktivního turistického centra najdete oblíbený Grand Apartments. Stylové pokoje, společenská i konferenční místnost, sauna a restaurace za rohem přímo vybízejí k dovolené nebo teambuildingu. Těšíme se na vás.
Kód slevového/dárkového poukazu
Free wi-fi
Restaurace
sauna-svg
Sauna
Parkování zdarma
snidane-svg
Skvělá snídaně

Info o hotelu

Jsme připraveni splnit všechna vaše přání

Hledáte klientsky oblíbené a cenově dostupné místo pro rodinnou dovolenou nebo firemní teambuilding? Chcete být v centru dění? Ubytujte se v některém ze 7 pokojů Grand Apartments. Rozhodně nebudete litovat.

V případě potřeby pro vás rádi vytvoříme větší apartmá ze 2 dvoulůžkových pokojů se dvěma koupelnami. Pokud budete početnější skupina, užijete si zábavu v útulné společenské místnosti. Že budete muset také pracovat? Nevadí! Máme pro vás připravenou konferenční místnost, kde vás nebude nikdo rušit. Snídani rádi zajistíme v blízké restauraci. A na závěr to nejlepší! Po náročném dni vás čeká relaxace a odpočinek v privátní finské sauně. Na kdy si přejete rezervovat termín?

Pokoje

Stylové ubytování opravdu pro každého

Cestujete samostatně nebo v páru? Chystáte se vyrazit na dovolenou do Špindlu s celou vaší rodinou? Hledáte ubytování pro svůj pracovní tým? Ať tak či tak, v Grand Apartments pro vás máme připravený pokoj v útulném rustikálním stylu. Každý je vybavený samostatnou koupelnou, WC, satelitní televizí, telefonem a free wifi. K dispozici máte společnou kuchyňku s jídelnou, lyžárnu a vstup do privátní sauny zdarma. Mrkněte se do naší galerie.

Restaurace

Horský styl v každém soustu

Zaručeně čerstvé! Kuchaři ve vyhlášené restauraci V Uličce, která je součástí hotelu Grand, vaří jen z kvalitních surovin. Rádi svým hostům připravují místní krkonošské speciality, aby byl jejich pobyt ve Špindlu okořeněn tradiční gastronomií. Věhlasná kuchyně a osobitý interiér restaurace se perfektně hodí k uspořádání oslavy, firemní akce i slavnostní události. Kterou specialitu ochutnáte jako první?

Sauna

Očistěte své tělo i mysl

Potřebujete na chvíli vypnout a relaxovat? Zarezervujte si termín v privátní hotelové finské sauně. Široké lavice nabízí komfortní ležení pro pár nebo 5 osob v sedě.

Teplota 85-90 °C vám dokonale prohřeje a uvolní ztuhlé svaly. Zklidní se vaše mysl a tělo. Dostanete se do fáze hlubokého odpočinku. Díky výraznému pocení se odplaví toxické látky z vašeho těla, dojde k prokrvení pokožky a relaxaci. Pravidelným saunováním a otužováním zlepšíte imunitu svého organismu.

Speciální nabídky

Grand Apartments
Neváhejte a využijte náš zvýhodněný balíček s polopenzí v Grand Apartments… Volný čas si můžete zpestřit návštěvou sauny nebo nějakou z našich masáží…