O Felicity hotels

5 hotelů, 5 typů ubytování, 5 možností výběru

Společnost Felicity Hotels se pohybuje na trhu už od roku 2001. Tehdy jsme ve Špindlerově Mlýně otevřeli náš první hotel Esplanade. Přes 20 let jsme sbírali zkušenosti až se z malé rodinné firmy stal jeden z nejvýznamnějších a nejatraktivnějších ubytovatelů v lokalitě. Nyní svým hostům nabízíme 5 ubytovacích zařízení se 2 stylovými restauracemi.https://www.felicity.cz/o-felicity-hotels/

Vyhledávané ubytování ve Špindlerově Mlýně

Pohodlí, teplo domova i luxusní interiéry, vše v centru města.

Ptáte se, proč jsou Felicity hotely a apartmány turisticky oblíbené? Od doby, kdy se v našem hotelu zabydleli první klienti, jsme se starali o jejich blaho. Ke všem hostům jsme přistupovali vlídně, ptali se na jejich názory a snažili se den ode dne zlepšovat naše služby. I když je dnes z malé firmičky významná společnost s 5 hotely, rodinné atmosféře a osobnímu přístupu jsme zůstali věrni! Hosté se u nás vždy cítí příjemně a uvolněně. To je ten hlavní důvod, proč se k nám rádi vracejí.

Nezáleží na tom, zda si pro svůj horský pobyt vyberete pokoj nebo apartmán, zda sáhnete po luxusu, moderním vybavení nebo horském stylu, ani zda se ubytujete ve velkém hotelu nebo v menším apartmánovém domě. Všude vás přivítáme s otevřenou náručí a budeme se snažit splnit vaše přání a potřeby. Prohlédněte si nabídku. Těšíme se na vás.

Naše hotely

Hotel Sněžka

Tradiční rodinný hotel s luxusním vybavením na špičkovém místě, to je hotel Sněžka. U nás si užijete výborný servis, nádherný pokoj, příjemnou restauraci, lobby bar a hotelové spa & relax centrum. Myslíme i na děti a jejich zábavu!

Grand Apartments

Dokonalé místo pro pohodovou rodinnou dovolenou i aktivní firemní teambuilding. Díky útulému ubytování v rustikálním stylu, kuchyňce s jídelnou, konferenční místnosti a privátní sauně vám v Grand Apartments nebude nic chybět.

Hotel Grand

Hledáte rodinný hotel v centru Špindlerova Mlýna, kde se budete cítit pohodlně? Přijeďte do hotelu Grand! Útulný interiér, wellness, restaurace v dřevěném dekoru a atrakce u nosu si zamiluje celá vaše rodina. Už se těšíte?

Residence Grand Suites

Prostě nádhera! Tak hodnotí naši klienti ubytování v komfortních apartmánech v centru Špindlerova Mlýna. Špičková restaurace a wellness nesmí chybět na žádné parádní dovolené. Užijte si s rodinou luxusní pobyt.

Hostel Rico

Nově zrekonstruovaná nekuřácká třípatrová budova s výtahem a pěkným prostředím, kde jsou pokoje rozděleny do dvou kategorií s celkovou kapacitou 120 lůžek.
Předchozí
Další