Léto jako malované

Sníte o dokonalé aktivní dovolené v přírodě, kde se budete moct zhluboka nadechnout čerstvého vzduchu? O místě, kde vás ráno probudí zpěv ptáků a cestami provedou bublající potůčky? Vyražte na jaře nebo v létě do Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Možná vás překvapí, kolik se toho dá v horách podniknout. A krásně, je tu i na podzim!

Turistika

Trasy, trasy a zase trasy. Krkonoše jsou protkané perfektně značenými stezkami od těch méně náročných pro rodiny s dětmi přes naučné až po opravdu obtížné jen pro turistické nadšence. Prozkoumat můžete údolí i hřebeny hor. Zjistěte, kde pramení Labe, udělejte si selfie u Sněžných jam, které se považují za jedno z nejvíc fotogenických míst v České republice, navštivte nejvyšší Pančavský vodopád, poznejte krásu přírody na naučné stezce podél Čertovy strouhy, vyšplhejte až na vrchol Sněžky. Kam se vydáte jako první?

Cyklistika

Poznejte opravdový cyklistický ráj v Krkonoších

Adrenalin na horském kole zažijete na každé cyklotrase. A že jich tu je! Komu to nestačí, může se pustit z kopce po sjezdových tratích ve Špindl Bike-parku. Pořádně zamakat si můžete i na silničních kolech. Asfaltové cesty vedou mnohdy až na vrcholky hor. A myslíme i na děti a jejich malé nožky, které náročné trasy zatím nezvládnou. Naplánovali jste si cyklovýlet ve větší vzdálenosti od vašeho ubytování? Nevadí! Pohodlně vás na start od června do září svezou krkonošské cyklobusy. Půjčovny kol a koloběžek jsou plné vybavení. Tak kdy vyrazíte?

Zážitky a atrakce

Odhalte tajemství Špindlerova Mlýna

Proč je Špindl nejoblíbenější horské středisko? O zábavu tu totiž nikdy není nouze! Pobyt na horách si může špetkou adrenalinu a spoustou legrace okořenit úplně každý. Pro nejmenší děti jsou po připravená venkovní hřiště, které si uprostřed panenské přírody zamilují i jejich rodiče. Svézt se mohou výletním vláčkem z autobusového nádraží ke Svatému Petru či na Medvědín nebo za pomoci dospělých na bobové dráze. Větší děti si mohou zašplhat v Monkey parku, zahrát si minigolf, projet se na koni nebo svištět z kopce dolů na koloběžce. A kdo má pro strach uděláno, může okusit nástrahy Adventure parku, zařádit si na čtyřkolkách či přemostit nebo slanit Labskou přehradu. Stihnete to všechno během svého pobytu ve Špindlu?