UBYTOVÁNÍ ŠPINDLERŮV MLÝN - HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Vítejte na prezentaci společnosti Felicity Hotels - Špindlerův Mlýn. Nabízíme Vám ubytování v Krkonoších, všechny naše hotely jsou situovány ve Špindlerově Mlýně, který patří k nejatraktivnějším zimním i letním střediskům v Krkonoších.

Hotel Grand, Hotel Sněžka, Penzion Grand ApartmentsResidence Grand Suites Vám nabízejí jedinečnou možnost strávit příjemnou dovolenou v nejvyšších českých horách. Nově od roku 2014 provozujeme i Hostel Rico v centru Vrchlabí.

 

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Hotel Grand

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející přímo v centru Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití, jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Residence Grand

Residence plná luxusu a komfortu spojená s nejlepším českým horským střediskem a majestátnými Krkonošemi.
Více informací

Grand Apartments

GRAND Apartments, které jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna, nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu.
Více informací

Hostel Rico

Hostel Rico se nachází nedaleko centra v klidné části krásného horského městečka Vrchlabí. Dostupnost celoročně autem, autobusem i vlakem. S nádražími vzdálené od hostelu 200 m.
Více informací

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

Balíček pro zdraví na Hotelu Sněžka

Balíček pro zdraví na Hotelu Sněžka

07.04.2020
Udělejte něco pro své zdraví! Balíček plný skvělého jídla, odpočinku a aktivní relaxace na horách. ( vhodné i pro vegany a vegeterainány)
Wellness balíček na Residenci Grand

Wellness balíček na Residenci Grand

Investujte do svého zdraví a nechte se hýčkat v hotelovém Spa&Relax centru v Krkonoších.
Podzimní akční nabídky

Podzimní akční nabídky

Léto nám pomalu končí, tak jsme si pro vás připravili na prázdniny několik akčních nabídek. Stačí si jen vybrat, která vám nejvíce vyhovuje.

Aktuality

 

Lanovka zdarma v ceně ubytování na Hotelu Sněžka

Lanovka zdarma v ceně ubytování na Hotelu Sněžka

13.03.2020
Speciální akce na letní sezónu pro ubytované na hotelu Sněžka.
Přísloví

Přísloví "čistota půl zdraví"

V rámci příprav na otevření hotelů jsme zavedli opatření a nová hygienická pravidla, aby jste se u nás cítili bezpečně.