UBYTOVÁNÍ ŠPINDLERŮV MLÝN - HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Vítejte na prezentaci společnosti Felicity Hotels - Špindlerův Mlýn. Nabízíme Vám ubytování v Krkonoších, všechny naše hotely jsou situovány ve Špindlerově Mlýně, který patří k nejatraktivnějším zimním i letním střediskům v Krkonoších.

Hotel Grand, Hotel Sněžka i Penzion Grand Apartments Vám nabízejí jedinečnou možnost strávit příjemnou dovolenou v nejvyšších českých horách. Nově od roku 2014 provozujeme i Hostel Rico v centru Vrchlabí.

 

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Hotel Grand

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející přímo v centru Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití, jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Residence Grand

Residence plná luxusu a komfortu spojená s nejlepším českým horským střediskem a majestátnými Krkonošemi.
Více informací

Grand Apartments

GRAND Apartments, které jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna, nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu.
Více informací

Hostel Rico

Hostel Rico se nachází nedaleko centra v klidné části krásného horského městečka Vrchlabí. Dostupnost celoročně autem, autobusem i vlakem. S nádražími vzdálené od hostelu 200 m.
Více informací

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

Sněhové Vánoce 2018 

Sněhové Vánoce 2018 

21.11.2018
Vánoce s námi – Vánoce v klidu a v pohodě, Vánoce bez stresu...přijďte si užít Vánoce na Hotel Sněžka
Únik od předvánočního shonu

Únik od předvánočního shonu

21.11.2018
Na zahájení zimní sezóny 2018/2019 ve Špindlerově Mlýně jsme pro vás připravili speciální nabídku.
Odpočinkový wellness

Odpočinkový wellness

21.11.2018
3 dny a 2 noci plné relaxace a odpočinku. Načerpejte nové síly do dalších dnů

Aktuality

 

Silvestr 2018

Silvestr 2018

07.12.2018
Připravili jsme si pro Vás speciální program na Silvestra 2018 ve stylu Noci celebrit. Neváhejte a přijeďte oslavit nový rok do našeho hotelu.
Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

22.11.2018
Darujte svým blízkým pod tromeček zážitek v podobě ubytování v našich hotelech nebo služeb, které nabízíme. Darujte zdraví, darujte odpočinek v Krkonoších.
Audi FIS Ski World Cup / Špindlerův Mlýn 2019

Audi FIS Ski World Cup / Špindlerův Mlýn 2019

Světový pohár ve sjezdovém lyžování je zpět v České republice! 8. a 9. března 2019 uvidí nejlepší lyžařky světa Špindlerův Mlýn. Buďte u toho!