UBYTOVÁNÍ ŠPINDLERŮV MLÝN - HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Vítejte na prezentaci společnosti Felicity Hotels - Špindlerův Mlýn. Nabízíme Vám ubytování v Krkonoších, všechny naše hotely jsou situovány ve Špindlerově Mlýně, který patří k nejatraktivnějším zimním i letním střediskům v Krkonoších.

Hotel Grand, Hotel Sněžka, Penzion Grand ApartmentsResidence Grand Suites Vám nabízejí jedinečnou možnost strávit příjemnou dovolenou v nejvyšších českých horách. Nově od roku 2014 provozujeme i Hostel Rico v centru Vrchlabí.

 

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Hotel Grand

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející přímo v centru Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití, jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Residence Grand

Residence plná luxusu a komfortu spojená s nejlepším českým horským střediskem a majestátnými Krkonošemi.
Více informací

Grand Apartments

GRAND Apartments, které jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna, nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu.
Více informací

Hostel Rico

Hostel Rico se nachází nedaleko centra v klidné části krásného horského městečka Vrchlabí. Dostupnost celoročně autem, autobusem i vlakem. S nádražími vzdálené od hostelu 200 m.
Více informací

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

DĚTI MAJÍ POBYT ZDARMA

DĚTI MAJÍ POBYT ZDARMA

14.07.2022
Letní nabídka až 3 děti do 14 let mají ubytování se snídaní zdarma...
Dámská jízda v Residenci Grand

Dámská jízda v Residenci Grand

12.06.2022
Kdy naposledy jste měla víkend jen pro sebe?Nechte pány doma a vyražte na dámskou jízdu, která pro vás bude perfektním odpočinkem. Zasloužíte si to :)
Pobyt pro celou rodinu na Hotelu Sněžka

Pobyt pro celou rodinu na Hotelu Sněžka

25.04.2022
Zvýhodněný pobyt s polopenzí pro celou rodinu na Hotelu Sněžka. Nechybí ani jízda na bobové dráze a lanovky zdarma jsou už skoro samozřejmostí.

Aktuality

 

Letní kino Špindlu

Letní kino Špindlu

13.07.2022
Filmové večery pod širým nebem ve Sv. Petru...
Letní akční nabídky na Hotelu Grand

Letní akční nabídky na Hotelu Grand

22.04.2022
Pomalu jsme nakročili do létní sezóny a my jsme si pro váš připravili na prázdniny několik akčních nabídek. Stačí si jen vybrat, která vám nejvíce vyhovuje. 
Lanovka zdarma v ceně ubytování na Hotelu Sněžka

Lanovka zdarma v ceně ubytování na Hotelu Sněžka

01.04.2022
Speciální akce na letní sezónu pro ubytované na hotelu Sněžka.