UBYTOVÁNÍ ŠPINDLERŮV MLÝN - HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Vítejte na prezentaci společnosti Felicity Hotels - Špindlerův Mlýn. Nabízíme Vám ubytování v Krkonoších, všechny naše hotely jsou situovány ve Špindlerově Mlýně, který patří k nejatraktivnějším zimním i letním střediskům v Krkonoších.

Hotel Grand, Hotel Sněžka, Penzion Grand ApartmentsResidence Grand Suites Vám nabízejí jedinečnou možnost strávit příjemnou dovolenou v nejvyšších českých horách. Nově od roku 2014 provozujeme i Hostel Rico v centru Vrchlabí.

 

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Hotel Grand

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející přímo v centru Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití, jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Residence Grand

Residence plná luxusu a komfortu spojená s nejlepším českým horským střediskem a majestátnými Krkonošemi.
Více informací

Grand Apartments

GRAND Apartments, které jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna, nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu.
Více informací

Hostel Rico

Hostel Rico se nachází nedaleko centra v klidné části krásného horského městečka Vrchlabí. Dostupnost celoročně autem, autobusem i vlakem. S nádražími vzdálené od hostelu 200 m.
Více informací

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

Podzimní akční nabídky

Podzimní akční nabídky

15.10.2020
Léto nám pomalu končí, tak jsme si pro vás připravili na prázdniny několik akčních nabídek. Stačí si jen vybrat, která vám nejvíce vyhovuje.
Vánoce na Sněžce

Vánoce na Sněžce

15.10.2020
Přijeďte si užít vánoční svátky k nám do hotelu Sněžka**** do horského střediska Špindlerův Mlýn a nasát tak neopakovatelnou zimní atmosféru v kouzelných časech vánočních.
Wellness balíček na Residenci Grand

Wellness balíček na Residenci Grand

03.08.2020
Investujte do svého zdraví a nechte se hýčkat v hotelovém Spa&Relax centru v Krkonoších.

Aktuality

 

20% sleva na ubytování

20% sleva na ubytování

27.10.2020
Utečte s rodinou z města do Krkonošské přírody. Máme pro Vás slevu 20% na ubytování na všechny naše Felicity Hotely do 20.12.2020!
Covid 19  - Aktuální informace

Covid 19 - Aktuální informace

12.10.2020
Nouzový stav a mimořádná opatření – co aktuálně platí pro hotely a restaurace
Přísloví

Přísloví "čistota půl zdraví"

V rámci příprav na otevření hotelů jsme zavedli opatření a nová hygienická pravidla, aby jste se u nás cítili bezpečně.