UBYTOVÁNÍ ŠPINDLERŮV MLÝN - HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Vítejte na prezentaci společnosti Felicity Hotels - Špindlerův Mlýn. Nabízíme Vám ubytování v Krkonoších, všechny naše hotely jsou situovány ve Špindlerově Mlýně, který patří k nejatraktivnějším zimním i letním střediskům v Krkonoších.

Hotel Grand, Hotel Sněžka i Penzion Grand Apartments Vám nabízejí jedinečnou možnost strávit příjemnou dovolenou v nejvyšších českých horách. Nově od roku 2014 provozujeme i Hostel Rico v centru Vrchlabí.

 

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Hotel Grand

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející přímo v centru Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití, jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Residence Grand

Residence plná luxusu a komfortu spojená s nejlepším českým horským střediskem a majestátnými Krkonošemi.
Více informací

Grand Apartments

GRAND Apartments, které jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna, nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu.
Více informací

Hostel Rico

Hostel Rico se nachází nedaleko centra v klidné části krásného horského městečka Vrchlabí. Dostupnost celoročně autem, autobusem i vlakem. S nádražími vzdálené od hostelu 200 m.
Více informací

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

Podzim na Hotelu Grand

Podzim na Hotelu Grand

15.10.2018
Podzimní pobyt na Hotelu Grand na 2 noci s polopenzí
Podzimní dobrodružství ve Špindlu na Grand Apartments

Podzimní dobrodružství ve Špindlu na Grand Apartments

18.09.2018
Nenechte si ujít krásu majestátných Krkonoš a využijte lákavé nabídky, kterou jsme si pro Vás připravili.
Svatomartinské hody na Hotelu Sněžka

Svatomartinské hody na Hotelu Sněžka

Svatomartinské hody, ochutnávka vín a možná přijede i Martin na bílém koni...oslavte svátek Sv.Martina s námi na Hotelu Sněžka

Aktuality

 

Špindl SkiOpening 2018

Špindl SkiOpening 2018

13.11.2018
Slavnostní zahájení sezóny ve Špindlu je tradičně spojeno se super cenami za skipasy a bohatým programem pro celou rodinu.
★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
Prolyžujte celý víkend za cenu jednodenního skipasu! Start prodeje skipasů 29.11.