UBYTOVÁNÍ ŠPINDLERŮV MLÝN - HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Vítejte na prezentaci společnosti Felicity Hotels - Špindlerův Mlýn. Nabízíme Vám ubytování v Krkonoších, všechny naše hotely jsou situovány ve Špindlerově Mlýně, který patří k nejatraktivnějším zimním i letním střediskům v Krkonoších.

Hotel Grand, Hotel Sněžka i Penzion Grand Apartments Vám nabízejí jedinečnou možnost strávit příjemnou dovolenou v nejvyšších českých horách. Nově od roku 2014 provozujeme i Hostel Rico v centru Vrchlabí.

 

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Hotel Grand

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející přímo v centru Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití, jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Residence Grand

Residence plná luxusu a komfortu spojená s nejlepším českým horským střediskem a majestátnými Krkonošemi.
Více informací

Grand Apartments

GRAND Apartments, které jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna, nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu.
Více informací

Hostel Rico

Hostel Rico se nachází nedaleko centra v klidné části krásného horského městečka Vrchlabí. Dostupnost celoročně autem, autobusem i vlakem. S nádražími vzdálené od hostelu 200 m.
Více informací

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

Poslední volné pokoje na únor!

Poslední volné pokoje na únor!

24.01.2019
Nabízíme speciální balíček  5 nocí se čtyřdenním skipasem za 9 900,- za osobu v pokoji standard.
Dámská jízda

Dámská jízda

21.01.2019
Kdy naposledy jste měla víkend jen pro sebe?
Nechte pány doma a vyražte na dámskou jízdu, která pro vás bude perfektním odpočinkem. Zasloužíte si to :)

Aktuality

 

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

22.11.2018
Darujte svým blízkým zážitek v podobě ubytování v našich hotelech nebo služeb, které nabízíme. Darujte zdraví, darujte odpočinek v Krkonoších.
Audi FIS Ski World Cup / Špindlerův Mlýn 2019

Audi FIS Ski World Cup / Špindlerův Mlýn 2019

Světový pohár ve sjezdovém lyžování je zpět v České republice! 8. a 9. března 2019 uvidí nejlepší lyžařky světa Špindlerův Mlýn. Buďte u toho!