UBYTOVÁNÍ ŠPINDLERŮV MLÝN - HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Vítejte na prezentaci společnosti Felicity Hotels - Špindlerův Mlýn. Nabízíme Vám ubytování v Krkonoších, všechny naše hotely jsou situovány ve Špindlerově Mlýně, který patří k nejatraktivnějším zimním i letním střediskům v Krkonoších.

Hotel Grand, Hotel Sněžka, Penzion Grand ApartmentsResidence Grand Suites Vám nabízejí jedinečnou možnost strávit příjemnou dovolenou v nejvyšších českých horách. Nově od roku 2014 provozujeme i Hostel Rico v centru Vrchlabí.

 

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Hotel Grand

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející přímo v centru Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití, jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Residence Grand

Residence plná luxusu a komfortu spojená s nejlepším českým horským střediskem a majestátnými Krkonošemi.
Více informací

Grand Apartments

GRAND Apartments, které jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna, nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu.
Více informací

Hostel Rico

Hostel Rico se nachází nedaleko centra v klidné části krásného horského městečka Vrchlabí. Dostupnost celoročně autem, autobusem i vlakem. S nádražími vzdálené od hostelu 200 m.
Více informací

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

Svatomartinské hody na Hotelu Sněžka

Svatomartinské hody na Hotelu Sněžka

08.10.2019
Svatomartinské hody, ochutnávka vín a možná přijede i Martin na bílém koni...oslavte svátek Sv.Martina s námi na Hotelu Sněžka
Sněhové Vánoce na Hotelu Grand

Sněhové Vánoce na Hotelu Grand

24.09.2019
Vánoce s námi – Vánoce v klidu a v pohodě, Vánoce bez stresu...přijďte si užít Vánoce na Hotel Sněžka
Lanovky ZDARMA v ceně ubytování

Lanovky ZDARMA v ceně ubytování

19.06.2019
Ubytujte se u nás na jednom z našich hotelů a lanovky máte zdarma.

Aktuality

 

POZOR - uzavření hotelů!

POZOR - uzavření hotelů!

09.10.2019
Hotel Grand, Grand Apartments a Residence Grand Suites jsou v termínu od 3.11. – 29.11.2019 zavřené.
Hotel Sněžka je zavřená od 17.11. – 6.12.2019.
Silvestr 2019

Silvestr 2019

30.09.2019
Připravili jsme si pro Vás speciální program na Silvestra 2018 ve stylu Noci celebrit. Neváhejte a přijeďte oslavit nový rok do našeho hotelu.
Halloween 2019

Halloween 2019

21.09.2019
Přijeďte s rodinou a užijte si u nás noc čarodějnic! Děti si vyrobí strašidelnou dýni a rodiče si užijí pohodu na horách.