UBYTOVÁNÍ ŠPINDLERŮV MLÝN - HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Vítejte na prezentaci společnosti Felicity Hotels - Špindlerův Mlýn. Nabízíme Vám ubytování v Krkonoších, všechny naše hotely jsou situovány ve Špindlerově Mlýně, který patří k nejatraktivnějším zimním i letním střediskům v Krkonoších.

Hotel Grand, Hotel Sněžka, Penzion Grand ApartmentsResidence Grand Suites Vám nabízejí jedinečnou možnost strávit příjemnou dovolenou v nejvyšších českých horách. Nově od roku 2014 provozujeme i Hostel Rico v centru Vrchlabí.

 

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Hotel Grand

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející přímo v centru Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití, jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Residence Grand

Residence plná luxusu a komfortu spojená s nejlepším českým horským střediskem a majestátnými Krkonošemi.
Více informací

Grand Apartments

GRAND Apartments, které jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna, nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu.
Více informací

Hostel Rico

Hostel Rico se nachází nedaleko centra v klidné části krásného horského městečka Vrchlabí. Dostupnost celoročně autem, autobusem i vlakem. S nádražími vzdálené od hostelu 200 m.
Více informací

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

Vánoce na Sněžce

Vánoce na Sněžce

15.10.2020
Přijeďte si užít vánoční svátky k nám do hotelu Sněžka**** do horského střediska Špindlerův Mlýn a nasát tak neopakovatelnou zimní atmosféru v kouzelných časech vánočních.
Gurmánský zážitek v restauraci Genius Sněžka

Gurmánský zážitek v restauraci Genius Sněžka

01.10.2020
Jedinečný zážitek, který potěší i ty nejnáročnější labužníky. Balíček s 30% zvýhodněním!
Vánoční čas na Hotelu Grand

Vánoční čas na Hotelu Grand

18.11.2019
Prožijte bezstarostné Vánoce jen v kruhu svých nejbližších, my se postaráme o vše ostatní. Užijte si grandiózní Vánoce na horách na Hotelu Grand!

Aktuality

 

20% sleva na ubytování

20% sleva na ubytování

27.10.2020
Utečte s rodinou z města do Krkonošské přírody. Máme pro Vás slevu 20% na ubytování na všechny naše Felicity Hotely do 20.12.2020!
Covid 19  - Aktuální informace

Covid 19 - Aktuální informace

12.10.2020
Nouzový stav a mimořádná opatření – co aktuálně platí pro hotely a restaurace
Přísloví

Přísloví "čistota půl zdraví"

V rámci příprav na otevření hotelů jsme zavedli opatření a nová hygienická pravidla, aby jste se u nás cítili bezpečně.