UBYTOVÁNÍ ŠPINDLERŮV MLÝN - HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN

Vítejte na prezentaci společnosti Felicity Hotels - Špindlerův Mlýn. Nabízíme Vám ubytování v Krkonoších, všechny naše hotely jsou situovány ve Špindlerově Mlýně, který patří k nejatraktivnějším zimním i letním střediskům v Krkonoších.

Hotel Grand, Hotel Sněžka, Penzion Grand ApartmentsResidence Grand Suites Vám nabízejí jedinečnou možnost strávit příjemnou dovolenou v nejvyšších českých horách. Nově od roku 2014 provozujeme i Hostel Rico v centru Vrchlabí.

 

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Hotel Grand

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející přímo v centru Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití, jak v zimních, tak letních měsících.
Více informací

Residence Grand

Residence plná luxusu a komfortu spojená s nejlepším českým horským střediskem a majestátnými Krkonošemi.
Více informací

Grand Apartments

GRAND Apartments, které jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna, nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu.
Více informací

Hostel Rico

Hostel Rico se nachází nedaleko centra v klidné části krásného horského městečka Vrchlabí. Dostupnost celoročně autem, autobusem i vlakem. S nádražími vzdálené od hostelu 200 m.
Více informací

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

LEDEN NA HORÁCH SE SKIPASEM

LEDEN NA HORÁCH SE SKIPASEM

27.12.2021
Balíček na leden nejen pro rodiny se skipasem v ceně, wellness a mnoho dalšího...

Aktuality

 

20% sleva v červnu na Grand Apartments

20% sleva v červnu na Grand Apartments

10.06.2021
20% sleva nejen na víkendové pobyty během celého června...
Otevíráme naše hotely

Otevíráme naše hotely

02.06.2021
S nadšením Vám oznamujeme, že opět otevíráme brány všech NAŠICH HOTELŮ....
Pohádková zima bez vleků

Pohádková zima bez vleků

12.01.2021
I bez lanovek, si můžete užít spoustu legrace.. připravili jsme pro vás několik typů, jak trávit čas na čerstvém vzduchu v Kkronoších...