Covid info

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos.

COVID-19 OPATŘENÍ

AKTUÁLNÍ RESTRIKCE PLATNÉ V ČESKÉ REPUBLICE
VAŠE BEZPEČNOST JE VŽDY NAŠÍ NEJVYŠŠÍ PRIORITOU

Poskytovat ubytovací služby je možné všem.
Již není nutné se prokazovat testem nebo osvědčením o očkování.

Jako komunita s wellness v našem vybavení je naší nejvyšší prioritou péče o vaše zdraví, bezpečnost a pohodu.

Nejistota kolem COVID-19 vytváří zmatečný čas pro cestování. Jak se situace vyvíjí, pečlivě sledujeme oficiální pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO) a českých ministerstev zdravotnictví a cestovního ruchu a spolupracujeme s místními úřady. Chceme mít jistotu, že to co děláme je správné, komplexní a účinné.

V současné době jsme navrhli a implementovali integrovaný plán bezpečnosti a ochrany zdraví, který předkládá všechna opatření, specifikace a postupy napříč všemi hotelovými odděleními, aby bylo možné řešit COVID-19 a jakékoliv nemoci, které lze přenášet v komunitě.

ZŮSTAŇTE S NÁMI
Pokud plánujete pobyt ve Felicity Hotels, chceme vás ujistit, že žijeme podle zodpovědných a starostlivých hodnot. Pečujeme o naše hosty a zaměstnance a jsme v souladu s našimi vysokými standardy v oblasti hygieny, sanitace a čištění. Kromě toho implementujeme další opatření na základě doporučení místních zdravotnických úřadů.

Naši kuchaři se zaměřují na podávání výživných a lahodných čerstvých jídel, která vždy připravují bezpečně. Zaměstnanci podnikají kromě předem stanovených úklidových postupů i kroky navíc tak, aby jste se u nás cítili dobře a užili si pobyt se všemi službami, které k němu patří. I naši masážní terapeuti zůstávají po ruce, aby vám poskytovali kompletní servis.

PŘI PŘÍJEZDU
Protokol COVID-19, který jsme zavedli ve společnosti Felicity Hotels, slouží k bezpečnosti a ujištění našich hostů a zaměstnanců. Tento protokol je uveden níže:

Aby se zabránilo infikované osobě ve vstupu do resortu, hosté jsou povinni:
umýt si a dezinfikovat ruce ve zdravotnické stanici na parkovišti
vždy nosit roušku, umožnit změřit jejich teplotu tepelným skenerem.

Pokud teplota hostů spadá do normálního rozmezí a nevykazují žádné příznaky, mohou pokračovat na recepci.

Ubytovat se u nás můžete při splnění jedné z následujících podmínek:

Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z podmínek (toto neplatí pro děti do 12 let), které jsou popsané v ŽS Systém O-N-(T): očkování – prodělaná nemoc – (test).

UBYTOVÁNÍ
Hosté budou usazeni ve vstupní hale, kde vyplní jednoduchý a rychlý dokument.

Recepce: Všechny předměty na recepci (pero, podložky, počítač, telefony, platební terminál, dezinfekční prostředek) jsou před jakoukoli interakcí s hostem dezinfikovány. Dezinfekci používá na své ruce i náš personál.

Prosíme všechny hosty, aby si před interakcí s našimi zaměstnanci také dezinfikovali ruce a kreditní karty. Všechny platební terminály jsou před a po každém použití dezinfikovány.

POKOJE
Implementovali jsme protokoly hloubkového čištění, sanitace a dezinfekce ve všech pokojích a koupelnách pro hosty, zejména v oblastech s vysokou četností doteku, použitím vhodných dezinfekčních prostředků.

Před příjezdem hostů je sanitován veškerý povrch vybavení, nábytku, kohoutků a všech dalších věcí v místnosti.

Nepoužité jednorázové předměty, jako je vybavení pro hosty, jsou zlikvidovány a veškerý nábytek vyrobený z látky dezinfikován parními čistícími a dezinfekčními prostředky, zatímco pokoje budou po odhlášení hosta větrány.

Veškeré ložní prádlo z pokojů, které může být potenciálně kontaminováno, bude uloženo v samostatných značených pytlích a vypráno při teplotě 60-90°C.

Zaměstnanci mají přístup k dezinfekčním prostředkům na ruce (na bázi alkoholu) v zadních částech domu.

Když personál čistí a doplňuje pokoje, je vybaven ochrannými prostředky jako jsou ochranné rukavice a obličejové masky.

STOLOVÁNÍ
Našimi zaměstnanci dodržují nejvyšší standardy bezpečnosti a hygieny potravin a přísné zásady osobní hygieny.

Po každé službě jsou dezinfikovány povrchy a nábytek všech restaurací. Po každém sezení jsou stoly vyčištěny a vydezinfikovány.

Kapacita míst k sezení je omezena. Stoly jsou uspořádány tak, aby na 10 m² mohly být maximálně 4 osoby. K dispozici je pokojová služba pro hosty, kteří dávají přednost večeři v soukromí.

Použité nádobí a příbory se vloží do myčky a umyjí při nejvyšší teplotě podle požadovaných standardů.

SPA
V oblasti wellness jsme zavedli protokoly hloubkového čištění, sanitace a dezinfekce zejména oblasti s vysokou četností doteku, jako jsou posezení a lehátka s použitím vhodných dezinfekčních prostředků, dezinfikováním po jejich použití. Lázeňský areál je nyní k dispozici pouze pro soukromé použití, aby se zabránilo setkání větších skupin lidí.

Hygienické standardy pro vířivky jsou i nadále na nejvyšší úrovni. Pečlivé dodržování a dohled nad všemi našimi postupy, jako je častá recirkulace vody každé 4 hodiny, časté měření chloru za účelem kontroly jejích hladin, výměna vody, kontrola pH atd.

HYGIENA RUKOU
Alkoholické dezinfekční prostředky na ruce jsou k dispozici pro hosty a zaměstnance v různých oblastech našich hotelů. Mezi takové oblasti patří vchod do hotelu, recepce, lobby, chodby, restaurace, dětské herny, lázně atd.

SPOLEČENSKÝ ODSTUP
Sociální distanční akce mohou zahrnovat omezování velkých skupin lidí, kteří se scházejí. Hosté/zákazníci se zdravotními problémy se možná chtějí vyhnout společnému prostředí, jako je tělocvična nebo klub zdraví. Zaměstnanci ve veřejných prostorách hotelu našim hostům připomínají, aby udržovali odstup alespoň 1,5 m. Abychom zajistili správné vzdálenosti, budou naše hotely v následujících měsících fungovat s nižší obsazeností.

HOTELOVÝ TÝM A ŠKOLENÍ
Naši hoteloví manažeři a zaměstnanci byli vyškoleni v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. V každém hotelu jsme vytvořili interní reakční tým, který se skládá ze zaměstnanců z každého oddělení. Tito zaměstnanci jsou zodpovědní za všechny aspekty bezpečnosti a ochrany zdraví a udržují v provozu hotelové operace. Všichni zaměstnanci společnosti Felicity Hotels absolvují průběžné školení o opatřeních v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví, s cílem zajistit našim hostům bezstarostný a bezpečný pobyt. Implementujeme průvodce POSI (Prevent of Spread of Infection: Prevence šíření infekce) a všechny postupy a preventivní opatření.

INFORMAČNÍ KAMPAŇ V HOTELECH
Ve všech našich hotelech probíhá rozsáhlá kampaň se zásadami opatření pro ochranu zdraví a bezpečnosti v celém objektu, které popisují způsoby jak zabránit šíření bakterií a také brožuru týkající se COVID-19 a jeho zadržení v každém pokoji pro hosty.