Spa & relax centrum

Výjimečný prožitek pro vaše tělo.

Na horách je každý den plný pohybu a dobrodružství. Není divu, že po fyzické námaze zatoužíte také po troše pohody a odpočinku. A přesně pro tyto chvíle pro vás máme otevřeno zrekonstruované wellness v hotelu Sněžka.

Zahřeje i prohřeje každou buňku vašeho těla

Za doprovodu něžné relaxační hudby se můžete oddávat masážním bublinkám ve whirpoolu, užít si jemnou masáž doplněnou účinnými éterickými oleji či posílit imunitu v sauně. V případě zájmu vám rádi uděláme privátní rezervaci.

Napište nám na hotel.snezka@felicity.cz nebo volejte na tel. číslo +420 777 560 155. Otevřeno máme každý den mezi 9:00-21:30 hodin. Přijďte relaxovat.

Sauna

Tradiční sauna s teplotou 85-90 °C je svými blahodárnými účinky známá už po staletí. Prohřejte své tělo a zchlaďte ho v ochlazovacím bazénku. Díky pocení dojde k odplavování toxických látek z vašeho těla, prokrvení pokožky a celkové relaxaci. Pravidelným saunováním a otužováním si zlepšíte imunitu organismu.

Whirpool

Vířivku milují děti i dospělí
Kdo strávil pár chvil v masážní vířivce, vždy si najde záminku se do ní vrátit. V lázni vyhřáté na 36 °C můžete dovádět a relaxovat i ve čtyřech lidech. Okamžiky pohody uprostřed bublinek si nejvíce vychutnáte se sklenkou šampaňského. Uvolněte si svaly po celodenní námaze ve whirpoolu.

Masáže

Léčivé doteky těla různé intenzity od jemné energetické až po hloubkovou masáž uvolní napětí, zklidní mysl a regenerují pokožku. Ušlechtilé a vonné oleje budou ještě dlouhé hodiny intenzivně působit podle svého specifického účinku na místech, kde je jich potřeba. Dopřejte si masáž podle svých představ.

V případě zájmu vám rádi uděláme rezervaci.

Napište nám na hotel.snezka@felicity.cz nebo volejte na tel. číslo +420 777 560 155.