Wellness

Pečujte o své tělo.

Felicity spa centrum vám nabízí možnost uvolnění, relaxace a odpočinku od každodenních starostí a stresů. Vířivka, saunový svět, hydroterapie i nejrůznější masáže, to vše máme pod jednou střechou. Podívejte se do fotogalerie a vyberte si procedury, které vás potěší. Že ještě netušíte? To vůbec nevadí. Připraveno je pro vás celé Felicity spa centrum. Každý si u nás místo k relaxaci najde. Toužíte pro privátním wellness?

Ozvěte se nám na tel. +420 777 813 183 nebo napište na e-mail hotel.grand@felicity.cz, vše domluvíme.

Sauna

Posilte svou imunitu a zbavte se chmurných myšlenek

Finská sauna

Tradiční sauna s teplotou 85-90 °C je svými blahodárnými účinky známá už po staletí. Prohřejte své tělo a zchlaďte ho v ochlazovacím bazénku. Díky pocení dojde k odplavování toxických látek z vašeho těla, prokrvení pokožky a celkové relaxaci. Pravidelným saunováním a otužováním si zlepšíte imunitu organismu.

Parní aroma sauna

Parní saunu, teplou mlhovou lázeň, vytápíme na 45 °C. Vlhkost v ní dosahuje hodnoty až 100 %. Horká pára má příznivý vliv na zdraví vaší pokožky. Pomůže vám při očišťování pórů, při léčbě akné, celulitidy apod. Je úžasným prostředkem pro relaxaci, stimuluje životní funkce, celkově omlazuje organismus a podporuje redukci váhy. Mezi další ozdravné účinky parní sauny patří svalová i psychická relaxace, pomoc při bolestech kloubů, detoxikace, zrychlení látkové výměny, pročištění kůže, osvěžení, celkové zotavení. Pokud jste ji dosud nenavštívili, je nejvyšší čas.

Infrasauna

Infrasauna je ideální místo pro všechny, kteří nemohou ze zdravotních důvodů využívat klasické sauny. Jedná se například o kardiaky nebo astmatiky. Při teplotě 50-60 °C v ní doporučujeme pobývat 20-40 minut. Pravidelným využíváním infrasauny ulevíte svalům, zbavíte se ztuhlosti kloubů a budete mít dokonalý pocit tělesné, duševní i psychické pohody.

Whirpool

Pohoda, relax, zábava.. to si nenechte ujít!

Kdo strávil pár chvil v masážní vířivce, vždy si najde záminku se do ní vrátit. V lázni vyhřáté na 36 °C můžete relaxovat až s 5 přáteli. Okamžiky pohody uprostřed bublinek si nejvíce vychutnáte se sklenkou šampaňského. Uvolněte si svaly po celodenní námaze ve whirpoolu.

Masáže

Léčivé doteky těla různé intenzity od jemné energetické až po hloubkovou masáž uvolní napětí, zklidní mysl a regenerují pokožku. Ušlechtilé a vonné oleje budou ještě dlouhé hodiny intenzivně působit podle svého specifického účinku na místech, kde je jich potřeba. Dopřejte si masáž podle svých představ.

Kneippův chodník

Zbavte se syndromu ledových nohou

Kneippův chodník je čím dál tím vyhledávanější vodoléčebná procedura na čistě přírodní bázi, kterou objevil léčitel Sebastian Kneipp. Dva speciálně upravené bazénky nebo potůčky s oblázky vás překvapí teplou 40 °C vodou a studenou 12 °C vodou. Tato jednoduchá a velmi účinná terapie prokrví nejen vaše nohy, ale i celé tělo, zlepší metabolismus a krevní oběh. Vkročte nejprve na 1 minutu do horké vody a následně na 5 vteřin do studené. Cyklus několikrát opakujte a nakonec vytřete nohy do sucha. Zbavte se rychle a jednoduše syndromu studených nohou a bolestí hlavy.