Rezervovat

RESIDENCE GRAND SUITES

Residence Grand Suites ****, budete se cítit jako doma

Residence plná luxusu a komfortu spojená s nejlepším českým horským střediskem a majestátnými Krkonošemi.

Luxusní apartmány na horách, které jsou součástí rodinných hotelů Felicity Hotels, určené pro náročné klienty. Pronájmem apartmánu získáte luxusní ubytování přímo v centru Špindlerova Mlýna s dosahem nejznámějších sjezdovek. Z francouzských oken máte unikátní výhled na město či sjezdovky a zasněžené vrcholky hor.

Naším záměrem je poskytovat služby na úrovni alpských středisek v českých podmínkách.

Můžete si s rodinou nebo přáteli užívat nejen lyžování, zábavy, ale i relaxace. Residence Grand Suites je vhodný pro rodiny s dětmi, neboť díky dispozici apartmánu mají rodiče děti během zimních radovánek na očích po celý den. Interiér apartmánu je nekuřácký.

Residence Grand Suites nabízí ubytování v 5 luxusně vybavených apartmánech s kuchyňkou. Součástí budovy je i Spa&Relax centrum a Restaurace v Uličce.

Naše Spa&Relax centrum nabízí 3 druhy saun, vířivku a Kneippův chodník. Pro uvolnění těla, mysli a duše jsme pro Vás připravili různé druhy masáží.

Pokud je Vaším zvykem spokojit se vždy s tím nejlepším co mohou české hory nabídnout, pak vítejte v našich horských apartmánech Residence Grand Suites****!

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

Nejlepší dostupná cena

Nejlepší dostupná cena

Máte rádi volnost a nejste si jistí, kdy na svůj výlet vyrazíte? Nejlepší dostupná cena je tou správnou volbou pro Vás!
Pronájem apartmánu na letní sezónu

Pronájem apartmánu na letní sezónu

Nabízíme možnost pronájmu luxusních apartmánů na letní sezónu pro Vás nebo Vaše zaměstnance.
Léto ještě nekončí

Léto ještě nekončí

U nás léto ještě zdaleka nekončí…využijte lákavé nabídky na letní prázdniny a rezervujete si apartmán pro 4člennou rodinu včetně jízdenek na lanovku a vstupu do Spa & Relax centra