GRAND APARTMENTS

Grand Apartments, které jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna, nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu.

Celý objekt Grand Apartments disponuje sedmi pokoji. Spojením dvou dvoulůžkových pokojů je možné vytvořit apartmán typu „family suite". Tento rodinný pokoj má dva oddělené pokoje, každý pokoj s vlastní koupelnou.

Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované a jsou zařízeny stylovým dřevěným nábytkem, koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, sociálním zařízením a fénem. V pokojích nechybí LCD televize se satelitním příjmem a internetové připojení. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

V ceně ubytování je zahrnuta i bufetová snídaně. Hostům je také k dispozici útulná společenská místnost s kuchyňkou.  

Pro odpočinek a relaxaci je Vám k dispozici privátní hotelová sauna. V budově se mimo jiné nachází také půjčovna a servis lyží, směnárna a obchod.

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

 

Sněhové Vánoce na Grand Apartments

Sněhové Vánoce na Grand Apartments

20.09.2019
Utečte od stresu z chaotického velkoměsta, dejte si horký svařák na čerstvém horském vzduchu a zrelaxujte v nově zrekonstruovaném wellness na hotelu Grand ve Špindlerově mlýně.
Balíček s polopenzí na 2, 5 nebo 7 nocí

Balíček s polopenzí na 2, 5 nebo 7 nocí

09.04.2019
Zvýhodněný pobytový balíček se snídaní formou bufetu a tříchodového menu k večeři.
Senioři - nad 60 let

Senioři - nad 60 let

25.01.2019
Kdy jindy si užít zasloužený relax, než v seniorském věku.