Práce recepční

Do našeho teamu Felicity Hotels ve Špindlerově Mlýně hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici denní recepční.

Náplň práce

Co vás čeká

  • Aktivity spojené s provozem hotelové recepce.

  • Péče o hotelové hosty a agendu hotelové recepce

  • ubytování a komunikace s hosty, vystavování účtů, vyřizování rezervací, osobní, telefonická komunikace s hosty, drobná administrativa.

Požadujeme

  • velmi dobré komunikační dovednosti

  • flexibilita, spolehlivost, přátelské a profesionální vystupování

  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni

  • základy německého jazyka výhodou

  • praxe v oboru

  • spolehlivost

  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Výhodou

  • znalost hotelového systému Hores

  • praxe v hotelové recepci

  • vstřícný přístup a týmového ducha

Nabízíme

  • motivační mzdové ohodnocení

  • zázemí silné a stále se rozvíjející společnosti

  • zaměstnanecké ubytování

  • firemní benefity

  • mladý kolektiv

  • možnost rekreace rodinných příslušníků

  • rozvoj a školení

Hledáme ty, kteří projevují iniciativu a znají své dovednosti. Pokud jsme Vás nabídkou oslovili, pak nás kontaktujte.
A nezapomeňte na Váš životopis.

Hotel Sněžka

Okružní 155

54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika

Tel: +420770146265

URL: http://www.felicity.cz

Facebook: https://www.facebook.com/hotelsnezka/

Kontaktní osoba: Petra Dolanová

petra.dolanova@felicity.cz