Práce číšník

Hledáme nového kolegu na pozici číšník  do restaurace GENIUS SNĚŽKA, která je součástí rodinného hotelu Sněžka ve Špindlerově Mlýně.

GENIUS restaurace se zaměřuje na kombinaci jídel pro vegany a vegetariány a tradiční české kuchyně. Symfonie báječného organického jídla a tradiční recepty. Naše čerstvě uvařené a raw jídlo je kultura sama o sobě.

Zaměstnáme tě na dlouhodobý plný úvazek s možností kariérního růstu v rámci společnosti. Pomůžeme ti s ubytováním. Jako náš zaměstnanec získáš stálé pracovní prostředí v mladém dynamickém kolektivu, spoustu benefitů. Pokud jsi spolehlivý a umíš vést vlastní team pošli nám svůj životopis.

Náplň práce

  • servis
  • barista
  • obsluha zahrádky a terasy
  • průběžný úklid pracoviště a úklidové práce při ukončení směny

Požadujeme

  • spolehlivost a pracovitost
  • vyžadujeme praxi v oboru na obdobné pozici
  • příjemné a profesionální vystupování
  • umět komunikovat se zákazníky
  • loajálnost
  • flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem
  • smysl pro pořádek a čistotu
  • možnost růstu pozice na vedení týmu na úseku obsluhy

Nabízíme

  • plat 110 Kč/h - 140 Kč/h dle zkušeností a pracovitosti
  • plat dle odpracovaných hodin
  • možnost prémií
  • možnost ubytování
  • rodinná firma
  • přátelský kolektiv

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání: odborné vyučení bez maturity

Jazyky: čeština (výborná) a angličtina nebo němčina (pokročilá)

Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Hotel Sněžka

Okružní 155

54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika

Tel: +420770146265

URL: http://www.felicity.cz

Facebook: https://www.facebook.com/hotelsnezka/

Kontaktní osoba: Kamil Stojaspal

kamil.stojaspal@felicity.cz