Čísník Restaurace V Uličce

Hledáme nového kolegu na pozici účtující číšník/servírka do Restaurace V Uličce  ve Špindlerově Mlýně.

Zaměstnáme tě na dlouhodobý plný úvazek s možností kariérního růstu v rámci společnosti. Pomůžeme ti s ubytováním. Jako náš zaměstnanec získáš stálé pracovní prostředí v mladém dynamickém kolektivu, můžeš se těšit na zajímavé benefity.

Náplň práce

  • příprava restaurace před otevřením provozu a po uzavření
  • obsluha a aktivní komunikace s hosty
  • servis jídla a pití
  • udržování čistoty
  • práce s pokladním systémem

Požadujeme

  • poctivost a dochvilnost
  • svědomitost a pečlivost
  • být týmový hráč
  • zkušenost z restauračního provozu

Nabízíme

  • motivační mzdové ohodnocení
  • zázemí silné a stále se rozvíjející společnosti
  • firemní benefity
  • možnost rekreace rodinných příslušníků
  • rozvoj a školení

Nástupní plat od 22 000 Kč.....

Hledáme ty, kteří mají aktivní přístup k práci, mají chuť učit se novým věcem a při práci používají hlavu.

Pokud jsme vás nabídkou oslovili, pak nám zašlete svůj  životopis se současnou fotografií.

Restaurace V Uličce

Okružní 183

54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika

Tel: ++420 605 206 540

URL: http://www.felicity.cz

Kontaktní osoba: Kamil Stojaspal

kamil.stojaspal@felicity.cz