Spa & Relax Centrum

Spa & Relax

Ke zpříjemnění Vašeho pobytu nabízíme využití služeb našeho Spa & Relax centra.

Nabízí možnost uvolnění a relaxace, odpočinku od každodenních starostí a stresů. Na jaře 2012 prošlo naše wellness rozsáhlou rekonstrukcí, abychom zaručili maximální relaxaci. Díky exkluzivní rezervaci si můžete odpočinout privátně v hotelovém Spa centru a za doprovodu relaxační hudby vyzkoušet romantickou vířivku nebo léčebnou saunu s vůní místních smrků.

Můžete si vychutnat chvíle absolutní relaxace a hloubkového odpočinku i při masážích. Bude nám potěšením pro Vás rezervovat masáže dle vašeho výběru z naší nabídky.

Hosté mají možnost zapůjčit si župan na celou dobu pobytu.

 SPA

Sauna

Hostům je k dispozici finská sauna (85-90°C) s ochlazovacím bazénkem, jejíž blahodárné účinky jsou známy již po staletí. Při saunování dochází k výraznému pocení, odplavování toxických látek z těla, prokrvení pokožky a relaxaci celého těla. Pravidelným saunováním a otužováním se zlepšuje imunita organismu.

sauna 

Whirlpool

Nechybí ani oblíbená masážní vířivka pro 4 osoby, ve které můžete relaxovat s přáteli. Příjemná teplota vody 36 ˚C působí příznivě na uvolnění svalstva po celodenní námaze a zaručuje výborný způsob relaxace. K umocnění prožitku z relaxace se doporučuje sklenka šampaňského.

whirpool

Masáže

Léčivé doteky těla různé intenzity od jemné energetické až po hloubkovou masáž uvolní napětí, zklidní mysl a regenerují pokožku. Ušlechtilé a vonné oleje budou ještě dlouhé hodiny intenzivně působit podle svého specifického účinku na místech, kde je jich potřeba.

massage

Wellness centrum je přístupné dětem od 5 let

Otevírací doba wellness centra:
Denně: 9.00 – 21.30 hodin

Share

01   01 01 ABMreal baby-friendly wood-con