Partneři

yellowpoint

Yellow point

V rámci spolupráce se agenturou Yellow Point poskytujeme pro hosty hotelů Felicity 15% v létě a 10% v zimě z ceníkových cen služeb (Lyžařská škola, půjčovna kol, adrenalinové aktivity, atd.).

benefitplus Benefit Plus

Společnost Benefit Management s.r.o. se stala jednou z nejvýznamnějších společností pohybujících se na trhu zaměstnaneckých výhod. Využijte jako zaměstnanec výhod Benefit plus a můžete „nakupovat“ nejrůznější služby u nás v hotelu.

bannery OK 10

Raiffeisenbank - PREMIUM RB CLUB/VIP PREMIUM RB CLUB

Pro držitele Raiffeisenbank karty nabízíme až 20% slevu z pultových cen ubytování.

sphere Sphere Card

Pro držitele Sphere karty nabízíme až 10 – 15 % slevu z pultových cen ubytování.

dolska

Music Club DOLSKÁ

Objekt „Dolská“ se nachází 60m od náměstí, v samém centru Špindlerova Mlýna. Dolská disponuje ve Špindlerově mlýně největším a jediným velkokapacitním sálem pro 600 osob. Celkově objekt Dolské, včetně gastro provozů v přízemí, pojme až 1.100 návštěvníků. Plánujeme spojit podnik s většinou akcí pořádaných v lyžařském areálu, kdy slovo „Dolská“ by se v krátké době mělo stát synonymem after parties po sportovních akcích ve Špindlerově Mlýně, synonymem výborné muziky a kvalitní zábavy v horském prostředí.

baby Baby Friendly Certificate

Být „baby friendly“ znamená být přátelský k dětem, tedy poskytovat takové služby či produkty, které umožňují vyžití pro rodiny s dětmi. Instituce s označením „baby friendly“ nabízí buď přímo „baby friendly“ služby (dětské parky a hřiště, ubytování, ZOO atd.) či produkty (zajímavé hry, potraviny a další produkty), popřípadě „baby friendly“ doplňkové služby (např. hlídání dětí, dětské koutky v různých institucích atd.).

mticket M Ticket

mTicket je služba, která vám přináší širokou nabídku zážitků až do Vašeho mobilu. Je jedno, zda chcete jít na koncert, do kina nebo na výstavu. mTicket je Vaše mobilní vstupenka do světa zábavy.

V čem je mTicket revoluční? Kompletní servis včetně nabídky akcí, koupě vstupenek a jejich vyzvednutí se odehrává ve Vašem mobilu. Nečekejte ve frontách. Nebojte se, že lístek ztratíte nebo zničíte. Nemůžete se akce zúčastnit? Jednoduše pošlete lístek kamarádovi do mobilu.

Share

01   01 01 ABMreal baby-friendly wood-con