Kariéra

V současné době hledáme do našeho týmu schopné a ambiciózní kandidáty na pozici:

RECEPČNÍ

Požadavky:

trestní bezúhonnost
dobrá organizace práce a spolehlivost
vysoké pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem
komunikační a prezentační dovednosti
reprezentativní vzhled a chování
týmové založení
dobrá znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
znalost práce s hotelovým programem HORES je výhodou

Nabízíme:

práci v dynamické společnosti
odpovídající platové ohodnocení + motivační benefity
možnost kariérního růstu v rámci společnosti
možnost ubytování a stravování

Náplň práce:

práce s hotelovým systémem
komplexní servis klientům
každodenní komunikace s klienty a ostatními odděleními hotelu
administrativa spojená s pozicí recepční

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám Váš strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v českém jazyce s fotografií na e-mailovou adresu petra.spanihelova@felicity.cz.

Kuchař

Směnnost:         Dvousměnný provoz

Pracovní úvazek:  Plný

Pracovněprávní vztah:      Pracovní poměr

Minimální stupeň vzdělání:            Střední odborné (vyučen)

Pracovní poměr:  od 1.10.2017

Mzdové rozpětí:  od 30 000 Kč do 40 000 Kč

Poznámka k volnému místu:   Hotel Sněžka

Do hotelu v centru Špindlerova Mlýna příjmeme nového kolegu na pozici kuchaře.

Nabízíme:

- dobré platové podmínky + bonusy a benefity
- ubytování
- práci v příjemném mladém kolektivu
- možnost dalšího profesního růstu v rámci společnosti

 Požadujeme:

- zodpovědnost
- spolehlivost
- teamový hráč

Kontakt na nás: Petr Vyroubal; tel: + 420 777 222 683 ; email: petr.vyroubal@felicity.cz

Čísník

Pracovní úvazek: Plný

Mzdové rozpětí:  od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Do restaurace přijmeme spolehlivého čísníka na HPP do mladého kolektivu restaurace 4* hotelu Sněžka. Nabízíme příjemné prostředí, stabilní práci, ubytování a stravu. Nástup možný ihned.

Váš životopis zašlete na e-mail:  petr.vyroubal@felicity.cz nebo popř. nás kontaktujte na tel. čísle: 777 222 683

Portýr

Směnnost:         Jednosměnný provoz

Pracovní úvazek: Plný nebo zkrácený

Pracovněprávní vztah:      Pracovní poměr nebo DPP

Minimální stupeň vzdělání:            Střední odborné (vyučen) nebo s Maturitou

Pracovní poměr:  od 1.11.2017

Mzdové rozpětí:  od 10 000 Kč do 14 000 Kč

Hotel Sněžka ve Špindlerově Mlýně hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) - portýr.
Komunikativní znalost AJ výhodou, výborný zdravotní stav, fyzická zdatnost, praxe v hotelovém provozu výhodou, časová flexibilita, pozitivní přístup, samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost, úslužnost a ochota řešit problémy hostů, jako své vlastní, fotografie v CV podmínkou. Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti a zajímavé platové ohodnocení. Životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail - petr.vyroubal@felicity.cz

01   01 01 ABMreal baby-friendly wood-con