Svatby Špindlerův Mlýn

Svatba je zvláštní příležitostí v životě každého člověka. Uspořádejte svůj svatební den netradičně na horách.

Špindlerův Mlýn bude vaším ideálním místem, když vás ke svatbě lákají nejvyšší hory v České Republice.

Romantika na horách? Každý pár jistě na horách už nějakou dobu spolu přijemně strávil. A přibývá párů, které se rozhodly na horách zasnoubit a také dokonce říct si své "ANO" na celý život. Má to jistě své kouzlo, nemyslíte? Špindlerův Mlýn je magické místo vhodné i pro nejvýznamnější kroky Vašeho života.

Svatba v zimě je nyní módní hit

Hlavní svatební sezóna skončila, ale proč čekat na další? Svou pohádkovou svatbu můžete zažít i v zimě. V tomto období vám hraje příroda rovnou do karet, bělejší a romantičtější svatbu už mít nemůžete. Přinášíme tipy, jak si tento jedinečný ceremoniál užít i mimo horké dny, bez pláží a rozkvetlých luk. Svatba v zimě nemusí vůbec být špatný natož šílený nápad. Přináší řadu výhod o kterých se dočtete více v tomto článku, který jsme pro vás vyhledali. Zde.

Vyzdobené saně s rolničkami určitě nechybí ve vašich představách o dokonalé zimní svatbě a té pravé, zasněžené romantice. A co teprve taková noční projížďka, za svitu lucerny, pod mrazivou, hvězdnou oblohou?

 Několik výhod svatby na horách v zimě:

  • svatba v zimě je originální a všichni na vás mají více času

  • svatba v zimě je méně stresující

  • fotografie jako z pohádky

  • dostupnost veškerých služeb

Nemusíte nutně ukrajovat ze svého rozpočtu na svatebního agenta, postačí vám, když si zvolíte přímo místo Špindlerův Mlýn a Hotel Sněžka vám se svatebními přípravami rád pomůže. 

svatba zima

 

Share

01   01 01 ABMreal baby-friendly wood-con